18 marca, poniedziałek

Małgorzata Baran z PRoto.pl przeprowadziła szkolenie  na temat współpracy z mediami. Uczestnicy otrzymali dużo cennych wskazówek jak poprawić efektywność działań PRowych w swoich organizacjach.

19 marca, wtorek

Kolejny dzień i kolejne spotkanie!  Łukasz Kołodziejczyk, niezależny ekspert, pasjonat HR, twórca serwisu HRlityczny, przez ponad trzy godziny wyjaśniał tajniki SEO i pozycjonowania stron internetowych. Uczestnicy dowiedzieli się jak funkcjonują algorytmy oraz jakie treści lepiej się pozycjonują.

Szkolenie i warsztat z SEO dla NGO

20 marca, środa

Odbyło się kolejne spotkanie grupy roboczej. Grono ekspertów w składzie:  Zuzanna Raczkowska z Kia Wadowscy, Julia Bobowska z Volvo Wadowscy, Kasia Zając oraz Marcin Podstawka, Łukasz Wielgosz, Helena Szczuka z Fundacja Avalon, pracowało nad dobra praktyką, która pomoże beneficjentom Centrum zadbać o komunikację i wizerunek ich organizacji. 

21 marca, czwartek

Dzień rozpoczął się od spotkania przy kawie z przedstawicielami podmiotów ekonomii społecznej organizowanego wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Krakowie. Uczestnicy wymienili się doświadczeniami oraz wysłuchali szklenia na temat współpracy z biznesem, był to owocne spotkanie i dobrze spędzony czas.

22 marca, piątek

Tydzień zakończyliśmy spotkaniem, które poprowadziła Anna Boguszewska, Współzałożycielka i Dyrektor Zarządzająca controllingNOW oraz Pawel Mlynski, Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu organizacjami komercyjnymi i pozarządowymi Gekko advisoryNOW i controllingNOW. Szkolenie dotyczyło zarządzania finansami w NGO, a uczestnicy poznali  kluczowe aspekty sprawozdawczości, zarządzania płynnością oraz planowania i budżetowania.

W tym tygodniu również mamy dla Ciebie coś interesującego. 26 marca Łukasz Kołodziejczyk poprowadzi kolejne szkolenie i będzie kontynuował wątek pozycjonowania. Tym razem skupi się na kluczowym elemencie sukcesu w świecie online –  jest nim content i tworzenie treści w dobie sztucznej inteligencji.

Na szkolenie możesz się zapisać tutaj.

Zaparzamy do Centrum Pro NGO!