Ruszyły zgłoszenia na wydarzenie CSR i ESG – od ludzi dla ludzi. Konferencji połączonej z targami, podczas której przedstawiciele firm zdobywają wiedzę i poznają wystawców, oferujących produkty, usługi oraz projekty.

Czekają na Ciebie:

Targi branżowe – okazja do prezentacji działań organizacji

Konferencja – dedykowane sale Biznes oraz Technologie i innowacje

Zakres wsparcia i współpracy z firmami

Indywidualne spotkania lub rozmowy telefoniczne, podczas których przedstawiciele biznesu mogą omówić swoje wyzwania lub problemy. Spotkania odbywają się w czwartki, w godzinach od 9:00 do 12:00. Za pośrednictwem kalendarza możesz zarezerwować termin na 20-minutowe indywidualne spotkanie z ekspertem. Możesz zarezerwować maksymalnie dwa terminy na dzień.

Indywidualne wsparcie obejmuje omówienie wyzwań i projektów lub danego obszaru (konsultacje tematyczne). W kalendarzu znajdują się informacje dotyczące realizowanych konsultacji w opcji płatnej i bezpłatnej.

To rodzaj spotkań prowadzonych przez ekspertów z różnych dziedzin, dotyczące kwestii istotnych dla przedstawicieli środowiska biznesowego. W kalendarzu zamieszczane są tematy aktualnie realizowanych szkoleń i warsztatów, wraz ze szczegółowym opisem tematyki oraz możliwością dokonania zapisu.

Sprawdź kalendarz, aby zobaczyć, do jakich grup poszukujemy ekspertów. Znajdziesz tam szczegółowe informacje dotyczące analizowanego zagadnienia oraz organizacji pracy.

Możliwość zaangażowania pracowników w wolontariat kompetencji na rzecz NGO, wsparcie w realizacji inicjatyw oddolnych oraz przygotowanie dedykowanego projektu dla firmy

Zamiast wyrzucać, przekaż i pomagaj

Dysponujesz meblami, sprzętem komputerowym lub innymi produktami, które w Twojej firmie nie są używane, a mogą przydać się organizacjom pozarządowym bądź innym potrzebującym? Daj drugie życie nieużywanym rzeczom. Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły dotyczące przekazania produktów. 

  Zgody obligatoryjne

  Zgody dodatkowe

  Korzyści dla twojej firmy

  ESG

  przekazując produkty, Twoja firma aktywnie wspiera inicjatywy zrównoważonego rozwoju, ogranicza swój wpływ na środowisko (E) oraz wspiera organizacje pozarządowe poprawiając warunki pracy wolontariuszy i pracowników NGO (S).

  GOZ

  zamiast trafiać na składowisko odpadów, używane meble i sprzęt będą ponownie wykorzystywane, co redukuje ilość generowanych odpadów i wspiera ideę efektywnego wykorzystania zasobów.

  CSR

  wolontariat i przekazanie produktów potrzebującym, może być elementem strategii CSR Twojej firmy. Buduj z nami pozytywny wizerunek firmy jako społecznie odpowiedzialnej organizacji. To również doskonała okazja do wzmocnienia więzi z lokalną społecznością.

  Dołącz do Newslettera

  Wartośći dla subskrybentów:

  firmom polecamy

  CSR i ESG - od ludzi dla ludzi

  Magazyn Kompas NGO

  Podcast Pro NGO

  najciekawsze relacje