Ruszyły zgłoszenia na wydarzenie CSR i ESG – od ludzi dla ludzi. Konferencji połączonej z targami, podczas której NGO zdobywają wiedzę i poznają przedstawicieli firm, oferując im swoje produkty, usługi oraz projekty.

Czekają na Ciebie:

Targi branżowe – okazja do prezentacji działań organizacji

Konferencja – dedykowana Sala NGO

Obszary wsparcia dla NGO

Indywidualne spotkania lub rozmowy telefoniczne, podczas których przedstawiciele NGO mogą omówić swoje wyzwania lub problemy. Spotkania odbywają się we wtorki, w godzinach od 9:00 do 12:00. Za pośrednictwem kalendarza możesz zarezerwować termin na 20-minutowe indywidualne spotkanie z ekspertem. Możesz zarezerwować maksymalnie dwa terminy na dzień.

Indywidualne wsparcie obejmuje omówienie funkcjonowania organizacji oraz jej projektów lub danego obszaru i zagadnienia (konsultacje tematyczne). W kalendarzu znajdują się informacje dotyczące realizowanych konsultacji w opcji płatnej i bezpłatnej.

To rodzaj spotkań prowadzonych przez ekspertów z różnych dziedzin, dotyczące kwestii istotnych dla NGO. W kalendarzu zamieszczane są tematy aktualnie realizowanych szkoleń i warsztatów, wraz ze szczegółowym opisem tematyki oraz możliwością dokonania zapisu.

Indywidualne rozmowy z liderami społecznymi, których celem jest omówienie aktualnych wyzwań, problemów, ale i dylematów. Przyjdź i porozmawiaj w zaufaniu oraz anonimowości o ważnych dla Ciebie tematach.

Współpracujemy z firmami, aby pozyskać sprzęt komputerowy oraz meble, które będziemy mogli przekazać NGO.  Jeśli uda nam się pozyskać takie produkty, na stronie głównej pojawi się komunikat z informacją o trwającym naborze.

Dołącz do Newslettera

Wartośći dla subskrybentów:

Znajdziesz w nim

Organizacjom pozarządowym polecamy

Wydanie Q1 2024

Wydanie Q4 2023

Wydanie Q3 2023

Potwierdź swoją jakość i zdobądź certyfikat

Certyfikat potwierdza: