W marcu w Centrum Pro NGO czekają na Ciebie interesujące projekty!  Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia.  

Reprezentujesz NGO? Poznaj opcje wsparcia, z których możesz skorzystać! 

⚫️ Dzień NGO 

W każdy wtorek realizowane są indywidualne spotkania z ekspertem w ramach „Dnia NGO”. Dostępie dni to: 5, 12, 19 i 26 marca. Jednego dnia możesz zarezerwować maksymalnie dwa wolne terminy. 

⚫️ Szkolenia dla NGO 

W tym miesiącu czeka na Ciebie ciekawa oferta szkoleniowa!  

⚪️ 13 marca szkolenie poprowadzi Grzegorz Ludwin, Prezes zarządu Fundacji Pro NGO, pt. „Jak stworzyć skuteczna ofertę dla biznesu”. 

⚪️ Osoby, które chcą poprawić efektywność działań PRowych w swoich organizacjach zapraszamy na szkolenie Małgorzaty Baran, redaktor naczelnej PRoto, pt. „Współpraca z mediami – do& don’ts z perspektywy dziennikarza”, które odbędzie się 18 marca. 

⚪️ 22 marca Anna Boguszewska, Współzałożycielka i Dyrektor Zarządzająca, controllingNOW sp. z o.o. poprowadzi szkolenie pt. „Wstęp do zarządzania finansami w NGO. Najlepsze praktyki”.  

⚪️ Łukasz Kołodziejczyk, pasjonat HR, twórca serwisu HRlityczny, poprowadzi aż dwa szkolenia z zakresu SEO i pozycjonowania stron! 19 marca odbędzie się szkolenie pt. „Jak działa SEO? Jak podejść do tematu pozycjonowania?”, a 26 marca „Content is King w SEO? Jak to jest z treścią w czasach AI?”.   

Reprezentujesz #biznes? Dla Ciebie również mamy ciekawe propozycje.  

⚫️ Dzień biznesu 

W czwartki realizujemy spotkania indywidualne dla biznesu. W marcu możesz dokonać zapisu na spotkania w dniach: 7, 21 i 28 marca. Jednego dnia możesz skorzystać z dwóch wolnych terminów. 

⚫️ Grupy robocze 

W marcu zapraszamy ekspertów do zaangażowania się w pracę grup roboczych, których celem jest wypracowanie rozwiązań konkretnych wyzwań, z którym borykają się organizacje pozarządowe.  

Temat: Komunikacja i wizerunek w organizacji pozarządowej 

Data i godzina: 20 marca 2024, 10.00-13.00 

Zarezerwuj miejsce na spotkania poprzez Kalendarz