Poznaj bezpłatną ofertę dla NGO i biznesu – kalendarz wydarzeń na maj

Maj w Centrum Pro NGO zapowiada się interesująco! Przygotowaliśmy bogatą ofertę bezpłatnych spotkań i konsultacji dla NGO i biznesu. Nowością jest możliwość umówienia się na konsultacje indywidualnie, nie tylko w formie spotkania stacjonarnego, ale również rozmowy telefonicznej, za pośrednictwem kalendarza dostępnego na stronie możesz zarezerwować termin.

Oferta dla organizacji pozarządowych

⚫️ Dzień NGO

Chcesz skorzystać z indywidualnych konsultacji? W każdy wtorek realizowane są spotkania dla przedstawicieli NGO i liderów społecznych. Teraz możesz umówić się nie tylko na spotkanie stacjonarne, ale również na rozmowę telefoniczną! Dostępie dni konsultacji to: 7, 21 i 28 maja. Konsultacja trwa 20 minut, a jednego dnia możesz zarezerwować maksymalnie dwa wolne terminy.

Umów termin konsultacji tutaj

⚫️ Szkolenia dla NGO

Osoby, które chcą dowiedzieć się jak budować markę pracodawcy zapraszamy na szkolenie pt. „Employer branding w NGO – dlaczego warto i od czego zacząć?”, które poprowadzi Julia Bojanowska, Specjalistka ds. Komunikacji i EB, HRM Institute.

Zapisz się na spotkanie

⚫️ Szkolenia online dla NGO

Weź udział w szkoleniu pt. „Brak perspektyw jako przyczyna bierności: poszukiwanie rozwiązań„, które poprowadzi Grzegorz Ludwin, prezes zarządu Fundacji Pro NGO i audytor. Podczas szkolenia omówimy przyczyny bierności w działaniach liderów NGO, a także przedstawimy metody poszukiwania nowych perspektyw i zgłębiania wiedzy branżowej.

Zapisu na szkolenie online możesz dokonać tutaj

Propozycje dla biznesu – poznaj ofertę przygotowaną dla Ciebie

⚫️ Dzień biznesu

W czwartki realizujemy indywidualne konsultacje dla biznesu w formie spotkań stacjonarnych oraz rozmów telefonicznych. W maju możesz dokonać zapisu na spotkania w dniach: 9, 16 i 23 maja. Jednego dnia możesz skorzystać z dwóch wolnych terminów.

Umów termin konsultacji tutaj

⚫️ Spotkanie grupy roboczej

Zapraszamy ekspertów do zaangażowania się w pracę grupy roboczej, aby wypracować rekomendację, z której będą mogli korzystać beneficjenci Centrum.  

Temat: Sprzedaż w NGO. Czym jest i jak ją realizować

Data i godzina: 23 maja2024, 10.00 – 13.00

Uczestnicy: eksperci z obszaru sprzedaży i marketingu

Więcej informacji i zapisy tutaj

Zapraszamy do aktywnego korzystania z oferty Centrum