Miesiąc kwiecień w Centrum Pro NGO zapowiada się interesująco!  Przygotowaliśmy bogatą ofertę bezpłatnych spotkań i konsultacji dla NGO i biznesu. 

⚫️ Dzień NGO

W każdy wtorek realizowane są indywidualne konsultacje dla przedstawicieli NGO i liderów społecznych. Dostępie dni to: 2, 9, 16, 23 i 30 kwietnia. Konsultacja trwa 20 minut, jednego dnia możesz zarezerwować maksymalnie dwa wolne terminy.

⚫️ Szkolenia dla NGO

W tym miesiącu czeka na Ciebie ciekawa oferta szkoleniowa!

⚪️ 22 kwietnia Maciej Roman, grafik, który odpowiada m.in. za oprawę graficzną Magazynu Kompas NGO przeprowadzi szkolenie pt. „Projekty graficzne – dobre praktyki w NGO”.

⚪️ Osoby, które chcą dowiedzieć się jak budować markę pracodawcy zapraszamy na szkolenie pt. „Employer branding w NGO – dlaczego warto i od czego zacząć?”, które poprowadzi Julia Bojanowska, Specjalistka ds. Komunikacji i EB, HRM Institute.

Zapisz się: https://centrumprongo.pl/kalendarz/

⚫️ Dzień biznesu

W czwartki realizujemy spotkania indywidualne dla biznesu. W kwietniu możesz dokonać zapisu na spotkania w dniach: 4, 11, 18 i 25 kwietnia. Jednego dnia możesz skorzystać z dwóch wolnych terminów.

⚫️ Grupy robocze

Zapraszamy ekspertów do zaangażowania się w pracę grup roboczych, których celem jest wypracowanie rozwiązań konkretnych wyzwań, z którym borykają się organizacje pozarządowe. #NGO

⚪️ #1 Grupa robocza

Temat: Controlling w NGO

Data i godzina: 9 kwietnia 2024, 10.00 – 16.00

Uczestnicy: eksperci z obszaru controllingu, rachunkowości, finansów

⚪️ #2 Grupa robocza

Temat: Analiza potencjału produktów i usług oferowanych przez NGO

Data i godzina: 24 kwietnia 2024, 10.00 – 13.00

Uczestnicy: eksperci z obszaru marketingu i sprzedaży

Więcej informacji i zapisy: https://centrumprongo.pl/kalendarz/

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz przyjechać do Centrum Pro NGO, możesz skorzystać ze szkolenia realizowanego online. 17 kwietnia Grzegorz Ludwin, Prezes Zarządu Fundacji Pro NGO, poprowadzi spotkanie pt. „Szanse i perspektywy współpracy organizacji pozarządowych z firmami w 2024 roku”.

Partnerem technologicznym spotkania jest ClickMeeting.

Zapisu na szkolenie online możesz dokonać tutaj: https://prongo.clickmeeting.com/177855849/register

Podejrzyj lub pobierz kalendarz w wersji PDF

Pobierz kalendarz wydarzeń w PDF